top of page

Kilka słów o nas

Od 7 lat działamy w obszarze kompleksowej obsługi klienta, oferując szeroki zakres usług. Zaczynaliśmy od montażu instalacji fotowoltaicznych, modernizacji systemów grzewczych oraz pozyskiwania dofinansowań. Po krótkim okresie spektrum działalności zostało rozszerzone o obsługę klienta firmowego w zakresie doradztwa energetycznego.
Wraz z wejściem w życie nowych zasad programu Czyste Powietrze z początkiem 2023 roku poszerzyliśmy wachlarz usług o docieplenia oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej co zapewnia nam możliwość kompleksowej obsługi klienta. 
Od lat obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych w szerokim zakresie usług co zapewnia nam stabilną i silną pozycję na rynku.

Naszym celem jest nie tylko świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale także budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb.
Dlatego też, dbamy o to, aby każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością i uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz oczekiwań klienta.
Jesteśmy dumni z licznych referencji oraz uznania, jakie otrzymaliśmy od naszych dotychczasowych klientów. Ich satysfakcja stanowi dla nas największą motywację do dalszego doskonalenia naszych umiejętności oraz rozszerzania oferty o nowe, innowacyjne rozwiązania.
Zachęcamy do kontaktu z nami i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali nam w realizacji swoich najważniejszych projektów.

op4.jpg
Projekt bez nazwy (3).png
op1.jpg
op3.jpg
op5.jpg

Z dumą ogłaszamy udział naszej firmy w innowacyjnej akcji "StopPodyzkom", której celem jest zapewnienie naszym klientom oszczędności oraz podniesienie komfortu życia poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie energooszczędności i ekologii.

W ramach tej inicjatywy, chcemy zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które nie tylko pozwolą zmniejszyć ich rachunki za energię, ale także wpłyną pozytywnie na środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań, takich jak instalacje fotowoltaiczne, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na produkty o wysokiej izolacyjności termicznej czy modernizacja systemów grzewczych, będziemy mogli przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii oraz emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Naszym celem jest nie tylko oszczędność finansowa dla naszych klientów, ale również dbałość o środowisko naturalne i przyszłe pokolenia. Dlatego też, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług w ramach akcji "StopPodyzkom", aby wspólnie działać na rzecz zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia nas wszystkich.

Dołączając do naszej akcji, nie tylko inwestujesz w swój własny komfort i finanse, ale także wspierasz ideę ekologicznego postępu i ochrony naszej planety dla przyszłych pokoleń. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele!

Kolor 3.png
  • alt.text.label.Facebook
bottom of page